Image

Informatie HS3 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Sanne ten Holt

Coach:


Aanspreekpunt TC:

Teamindeling

Rug- Nummer   Naam                                 Positie                          
39 Daniele Basriev Spelverdeler
  Wassil Malikzad  
81 Timur Maryin Passer-Loper
36 Rick Opdam Passer-Loper
  Hera Saouadogo  
34 Mike Sol (A) Midden
  Mark Veldt Midden
29 Anno van Vugt Diagonaal

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus HS 1938316902623
2Sporting/OSS HS 19352910871780
3Voluit HS 110342815985885
4VHZ HS 18292510798653
5Spaarnestad HS 129272216820806
6The Setfighters HS 29221919810787
7AMVJ-Martinus HS 39191722786834
8Spaarnestad HS 109151425769873
9Atalante HS 310151431884986
10Croonenburg HS 29141226744863
11vv Jonas HS 4710920531648
12VCC'92 HS 387626616778

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
15-12-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Spaarnestad HS 10 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
12-01-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
20-01-202321:15 uurCroonenburg HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 De Bloemen Castricum
26-01-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-The Setfighters HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
31-01-202320:45 uurSporting/OSS HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Cor Korverhal Zandvoort
01-02-202320:00 uurvv Jonas HS 4-AMVJ-Martinus HS 3 De Walvis Beverwijk
09-02-202319:15 uurAMVJ-Martinus HS 3-Atalante HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
16-02-202320:00 uurVoluit HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Sportcentrum Uitgeest Uitgeest
09-03-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Spaarnestad HS 12 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
17-03-202320:45 uurVHZ HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Estafette Nieuw-Vennep
23-03-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-vv Jonas HS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
31-03-202319:15 uurSpaarnestad HS 10-AMVJ-Martinus HS 3 Yvonne van Gennip Sporthal Haarlem

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer