Image

Informatie HS3 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Rob Meijer

Coach:
Matthy Huijbers

Aanspreekpunt TC:
Jack Zwemmer

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
3 Hans van Marlen Passer-Loper  
10 Patrick Heijboer Passer-Loper  
16 Albert Heijdens Midden  
22 Michael Holst Passer-Loper  
24 Jan Jaspers Passer-Loper  
25 Koen Koenen Midden  
26 Björn Ottenhof (A) Diagonaal / Spelverdeler  
50 Wik ten Holt Passer-Loper  
72 Albert Willems Spelverdeler  
81 Timur Maryin Passer-Loper  
       

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
07-10-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
07-10-2021 20:00 HS 1 Voluit HS 1 1 H2C-GC NBH Fluiten
07-10-2021 20:00 HS 2 Almere Buiten HS 2 4 H2D-GC NBH Fluiten
18-10-2021 19:00-22:30




Bar- en Zaaldienst
18-10-2021 19:30 HS 1 vv Nederhorst HS 1 1 BH1B-61 NBH Fluiten
18-10-2021 19:30 MB 1 Alvoco MB 1 2 BM1B-60 NBH Fluiten
30-10-2021 12:00-18:30




Bar- en Zaaldienst
30-10-2021 14:15 MA 2 Oradi/Omnia MA 1 4 MA2D1-AC NBH Fluiten
30-10-2021 15:59 MA 1 VV Amsterdam MA 1 3 MA1C1-BF NBH Fluiten
11-11-2021 19:30-23:30




Bar- en Zaaldienst
11-11-2021 20:00 HS 1 SAS'70 HS 2 1 H2C-GJ NBH Fluiten
11-11-2021 20:00 HS 2 Keizer Otto-Triv. HS 1 4 H2D-GJ NBH Fluiten
27-11-2021 12:00-18:30




Bar- en Zaaldienst
27-11-2021 14:15 MA 2 Spaarnestad MA 6 4 MA2D1-AE NBH Fluiten
27-11-2021 14:15 MB 2 US MB 1 4 MB2F1-AE NBH Fluiten
27-11-2021 15:59 MA 1 vv Nederhorst MA 1 3 MA1C1-BG NBH Fluiten
09-12-2021 19:30 - 22:30




Bar- en Zaaldienst
09-12-2021 20:00 HS 1 Spaarnestad HS 8 1 H2C-GL NBH Fluiten (HV)
09-12-2021 20:00 HS 2 Lovoc HS 2 4 H2D-GL NBH Fluiten (MH)

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus HS 2521184521411
2Prima Donna Kaas Huizen HS 3520165507412
3Almere Buiten HS 2518156478387
4Rogue Razor US HS 55141210492457
5Gemini S HS 3412107386371
6Keizer Otto-Trivolley HS 141099368378
7vv Nederhorst HS 13876266293
8Lovoc HS 23657263269
9De Spuyt HS 146612363402
10AMVJ-Martinus HS 354418383496
11Spaarnestad HS 92117156196
12VCH HS 330012191302

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
27-10-202121:00 uurVCH HS 3-AMVJ-Martinus HS 3 FBK-hal Hoofddorp
04-11-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Gemini S HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
09-11-202121:00 uurDe Spuyt HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Wethouder Verheijhal Amsterdam
18-11-202120:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Almere Buiten HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
26-11-202121:15 uurLovoc HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 Spz Eikenrode Loosdrecht
06-12-202121:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Spaarnestad HS 9 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
10-12-202119:30 uurPrima Donna Kaas Huizen HS 3-AMVJ-Martinus HS 3 Prima Donna Kaas Arena Huizen
13-01-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Keizer Otto-Trivolley HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
21-01-202220:00 uurvv Nederhorst HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 De Blijk Nederhorst den Berg
27-01-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Rogue Razor US HS 5 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
03-02-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
10-02-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-VCH HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer