Image

Informatie MB1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal
Woensdag 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
Eerste helft: 1ste klasse B
Tweede helft: 1e klasse, poule C


Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Marc van Esch

Coach:
Marc van Esch

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
42 Emma Hoekman    
47 Bo van Esch    
51 Daniela Ledezma    
53 Antonia Ivanova    
76 Mira Popova    
100 Sarina Rhmaty (A)    
155 Alara Refik    
159 Nathalia Souza v Nimwegen    

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
26-03-2022 14:15 MC 2 Spaarnestad MC 5 3 MC2D2-BC Meerkamp Fluiten

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Spaarnestad MB 22971199135
2VV Amsterdam MB 1154010049
3Spaarnestad MB 32544176173
4US MB 111137496
5MOVE MB 2000000
6Compaen MB 1100455100
7VVM'63 MB 1100449100

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
08-10-202210:30 uurVIF MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 De Lieberg Hilversum
12-10-202219:15 uurV.V.Ouderkerk MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 Bindelwijk Ouderkerk aan de Amstel
27-10-202219:00 uurSimokos MB 2-AMVJ-Martinus MB 1 De Flint Bovenkarspel
29-10-202217:00 uurSmashing '72 MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 Diemen Diemen
05-11-202214:15 uurAMVJ-Martinus MB 1-Switch Hooglanderveen MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
12-11-202212:30 uurVC Allvo MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 Waterwijk Almere
19-11-202214:15 uurAMVJ-Martinus MB 1-V.V.Ouderkerk MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
03-12-202212:00 uurAMVJ-Martinus MB 1-VC Allvo MB 1 De Meerkamp Amstelveen
17-12-202214:15 uurAMVJ-Martinus MB 1-VIF MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer