Image

Informatie MB1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal
Woensdag 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
Eerste helft: 1ste klasse B
Tweede helft: 1e klasse, poule C


Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Marc van Esch

Coach:
Marc van Esch

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
42 Emma Hoekman    
47 Bo van Esch    
51 Daniela Ledezma    
53 Antonia Ivanova    
76 Mira Popova    
100 Sarina Rhmaty (A)    
155 Alara Refik    
159 Nathalia Souza v Nimwegen    

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
26-03-2022 14:15 MC 2 Spaarnestad MC 5 3 MC2D2-BC Meerkamp Fluiten

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Spaarnestad MB 1935351894543
2AMVJ-Martinus MB 18181814696638
3Croonenburg MB 19171719780750
4Albatros MB 17111117564627
5VV Amsterdam MB 18111121622735
6VCH MB 198828604867

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendMOVE MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 Vervallen wedstrijd: 3000BM2B 29, Datum: , Speellocatie: 't Bolwerck Edam
OnbekendAlbatros MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 Vervallen wedstrijd: 3000MB1B1 AE, Datum: , Speellocatie: Wethouder Verheijhal Amsterdam

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer