Image

Informatie MB1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal
Woensdag 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
1e klasse, poule B

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Marc van Esch

Coach:
Marc van Esch

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
42 Emma Hoekman    
47 Bo van Esch    
51 Daniela Ledezma    
53 Antonia Ivanova    
100 Sarina Rhmaty (A)    
155 Alara Refik    
159 Nathalia Souza v Nimwegen    

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
09-10-2021 14:15 JC 1 VIF JC 1 3 JC2B1-AG NBH Fluiten
30-10-2021 15:59 MC 1 Atalante MC 1 2 MC2B1-FH NBH Fluiten
27-11-2021 15:59 MB 3 VCH MB 2 3 MB2E1-BE NBH Fluiten
11-12-2021 15:59 MC 1 Smashing '72 MC 2 3 MC2B1-FD Meerkamp Fluiten

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Spaarnestad MB 1415151392238
2AMVJ-Martinus MB 1410106354322
3Albatros MB 13775257243
4VCH MB 145511269379
5VV Amsterdam MB 144412311372
6Croonenburg MB 13339246275

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
27-10-202118:30 uurAMVJ-Martinus MB 1-Alvoco MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
30-10-202112:30 uurAMVJ-Martinus MB 1-Spaarnestad MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
06-11-202116:30 uurAlbatros MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 Wethouder Verheijhal Amsterdam
13-11-202115:00 uurAMVJ-Martinus MB 1-Croonenburg MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
20-11-202112:00 uurVCH MB 1-AMVJ-Martinus MB 1 FBK-hal Hoofddorp
27-11-202112:30 uurAMVJ-Martinus MB 1-Albatros MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-12-202114:15 uurAMVJ-Martinus MB 1-VV Amsterdam MB 1 De Meerkamp Amstelveen

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer