Image

Informatie HS2

Trainingstijden:
Maandag - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag

Trainer:
Nog niet bekend

Coach:
Matthy Huijbers

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
3 Hans van Marlen Passer-Loper  
10 Patrick Heijboer Passer-Loper  
16 Albert Heijdens Midden  
22 Michael Holst Passer-Loper  
24 Jan Jaspers Passer-Loper  
25 Koen Koenen Midden  
26 Björn Ottenhof (A) Diagonaal / Spelverdeler  
50 Wik ten Holt Passer-Loper  
72 Albert Willems Spelverdeler  
81 Timur Maryin Passer-Loper  
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Voleem HS 2415124372279
2SAS'70 HS 1312103300266
3Lovoc HS 22971198147
4Gemini S HS 32763197168
5VC Allvo HS 33767265286
6Rogue Razor US HS 52555214199
7Keizer Otto-Trivolley HS 22445181193
8Prima Donna Kaas Huizen HS 433310255289
9AMVJ-Martinus HS 233310235303
10VCH HS 32008113200

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVC Allvo HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Waterwijk Almere
OnbekendAMVJ-Martinus HS 2-Gemini S HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
06-11-202019:30 uurVC Allvo HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Waterwijk Almere
12-11-202021:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-SAS'70 HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
21-11-202016:30 uurRogue Razor US HS 5-AMVJ-Martinus HS 2 Amstelcampus Amsterdam
26-11-202021:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-Keizer Otto-Trivolley HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
09-12-202021:00 uurVCH HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 FBK-hal Hoofddorp
16-01-202117:00 uurPrima Donna Kaas Huizen HS 4-AMVJ-Martinus HS 2 Prima Donna Kaas Arena Huizen
21-01-202121:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-Voleem HS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
29-01-202121:00 uurGemini S HS 3-AMVJ-Martinus HS 2 Kerkelanden Hilversum
04-03-202121:15 uurAMVJ-Martinus HS 2-VC Allvo HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-03-202119:15 uurSAS'70 HS 1-AMVJ-Martinus HS 2 de Scheg Uithoorn

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer