Image

Informatie HS2 (seizoen 2023/2024)

Trainingstijden:

Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal
Woensdag - 20:15 - 22:00, Nieuwe Bankrashal (facultatief)

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00

Trainer:
Rob Meijer

Coach:

Teamindeling

Rugnr Naam Positie  
21 Albert Willems Spelverdeler  
48 Auke Midden  
26 Björn Ottenhof (A) Diagonaal/Spelverdeler  
  Edwin    
23 Hans-Peter Spaargaren Midden  
24 Jan Jaspers Passer-Loper  
  Kemal    
22 Michael Holst Midden  
10 Patrick Heijboer Passer-Loper  
50 Wik ten Holt Passer-Loper  
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
vc De Where HS 2000000
Croonenburg HS 2000000
MOVE HS 3000000
The Setfighters HS 1000000
Zaanstad HS 6000000
Spaarnestad HS 10000000
Spaarnestad HS 9000000
vv Jonas HS 5000000
vc De Where HS 3000000
Zaanstad HS 8000000

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend