Image

Informatie

Trainingstijden:
Do - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule G

Trainer:
Norma Henry

Coach:

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
3 Hans van Marlen Passer-Loper  
10 Patrick Heijboer Passer-Loper  
16 Albert Heijdens Midden  
22 Michael Holst Passer-Loper  
24 Jan Jaspers Passer-Loper  
25 Koen Koenen Midden  
26 Björn Ottenhof (A) Diagonaal / Spelverdeler  
50 Wik ten Holt Passer-Loper  
72 Albert Willems Spelverdeler  
81 Timur Maryin Passer-Loper  
       

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VC Houten HS 11671578
2Cito HS 217695514
3AMVJ-Martinus HS 116594718
4AVV Keistad HS 516554422
5Limes HS 215493922
6Lovoc HS 215363032
7Voleem HS 315342733
8Prima Donna Kaas Huizen HS 616342937
9AMVJ-Martinus HS 216221948
10Forza Hoogland HS 316212047
11Atalante HS 216211948
12Atalante HS 3164461

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitSporthal
donderdag 27 februari 202021:00AMVJ-Martinus HS 1AMVJ-Martinus HS 2Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
vrijdag 6 maart 202021:15AVV Keistad HS 5AMVJ-Martinus HS 2Sportcomplex Amerena, AMERSFOORT
maandag 9 maart 202021:00AMVJ-Martinus HS 2Cito HS 2Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
vrijdag 20 maart 202021:15Lovoc HS 2AMVJ-Martinus HS 2Spz Eikenrode, LOOSDRECHT
maandag 23 maart 202021:00AMVJ-Martinus HS 2Prima Donna Kaas Huizen HS 6Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
maandag 6 april 202021:00AMVJ-Martinus HS 2Forza Hoogland HS 3Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer