Image

Informatie

Trainingstijden:
Do -21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule E

Trainer:
Norma Henry

Coach:

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Simone Jaspers    
  Melissa Wijchers    
  Yonne Kuit    
  Nora Elsayed    
91 Ilse Ceelie Spelverdeler  
  Carla Chidichimo    
  Pauline Bootsman    
69 Annahita Mazaheri    

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VV Amsterdam DS 61571574
2VC Allvo DS 215604814
3Spaarnestad DS 816544522
4VCH DS 314423425
5AMVJ-Martinus DS 315403330
6VCH DS 415353034
7VHZ DS 114292533
8Smashing Velsen '96 DS 115272439
9AMVJ-Martinus DS 214191742
10SAS'70 DS 214141346
11Spaarnestad DS 1015141350

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitSporthal
donderdag 27 februari 202021:00AMVJ-Martinus DS 3AMVJ-Martinus DS 2Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
zaterdag 7 maart 202013:00Spaarnestad DS 8AMVJ-Martinus DS 2Beyneshal, HAARLEM
maandag 9 maart 202021:00AMVJ-Martinus DS 2Spaarnestad DS 10Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
vrijdag 20 maart 202020:45VHZ DS 1AMVJ-Martinus DS 2Estafette, NIEUW-VENNEP
maandag 23 maart 202021:00AMVJ-Martinus DS 2VCH DS 3Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
maandag 6 april 202021:00AMVJ-Martinus DS 2Smashing Velsen '96 DS 1Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer