Image

Informatie DS4 2023/2024

Trainingstijden:
Maandag - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule E

Thuiswedstrijden:

Trainer:
Auke van Keeken (H2)

Coach:

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Asli    
  Burcu    
  Ceren    
  Ipek    
  Irem    
  Jelena    
  Lien    
  Sedai    
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Spaarnestad DS 9135042141284964
2vv Jonas DS 41350401412471024
3AMVJ-Martinus DS 3124939101158899
4Compaen DS 71542352813461273
5The Setfighters DS 21642353314861404
6AMVJ-Martinus DS 41240341711261026
7VCH DS 41432273212111307
8Oradi/Omnia DS 21424223812251320
9Clam Dycke DS 1131815389611258
10Zaanstad DS 61415144510741399
11SAS'70 DS 21413124611541398

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
28-2-202420:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Spaarnestad DS 9 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
02-3-202413:00 uurAMVJ-Martinus DS 3-VCH DS 4 De Meerkamp Amstelveen
09-3-202418:00 uurCompaen DS 7-AMVJ-Martinus DS 3 Oostzaan Oostzaan
11-3-202419:15 uurAMVJ-Martinus DS 4-AMVJ-Martinus DS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
14-3-202421:00 uurSAS'70 DS 2-AMVJ-Martinus DS 3 de Scheg Uithoorn
23-3-202416:00 uurAMVJ-Martinus DS 3-Clam Dycke DS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
04-4-202419:15 uurZaanstad DS 6-AMVJ-Martinus DS 3 Zaanlands West Zaandam
13-4-202416:00 uurAMVJ-Martinus DS 3-Oradi/Omnia DS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen