Image

Informatie JC1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Woensdag - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2de klasse B

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:

Michael Holts

Coach:
Jan-Jaap Mooij

Teamindeling

Rug- Nummer Naam Positie  
  Aaron Dijkstra    
   Andrija Zdravkovic    
  Araz Zarifi    
  Jimme Veldhuis    
  Kuba Krebs    
  Martijn Aris    
  Pavlo Kyrylyuk    
  Ruben Mooij    
  Yarno Overbosch (A)     

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
11-12-2021 14:15 JC 1 Gemini S JC 1 4 JC2B1-AE Meerkamp Ouder fluit

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Oberon JC 1519191500232
2VIF JC 1517173466317
3V.V.Ouderkerk JC 1416160402213
4Almere Buiten JC 159911387401
5Voleem JC 14779275365
6Gemini S JC 154416326471
7AMVJ-Martinus JC 163321420575
8Lovoc JC 141115196398

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-10-202118:45 uurLovoc JC 1-AMVJ-Martinus JC 1 Spz Eikenrode Loosdrecht
13-11-202115:00 uurAMVJ-Martinus JC 1-Lovoc JC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
27-11-202115:00 uurGemini S JC 1-AMVJ-Martinus JC 1 De Lieberg Hilversum
11-12-202114:15 uurAMVJ-Martinus JC 1-Gemini S JC 1 De Meerkamp Amstelveen

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer