Image

Informatie JC1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Maandag - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2de klasse B

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:

Michael Holst

Coach:
Jan-Jaap Mooij

 

Teamindeling

Rug- Nummer Naam Positie  
  Aaron Dijkstra    
   Andrija Zdravkovic    
  Araz Zarifi    
  Jimme Veldhuis    
  Kuba Krebs    
  Martijn Aris    
  Pavlo Kyrylyuk    
  Ruben Mooij    
  Yarno Overbosch (A)     

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
11-12-2021 14:15 JC 1 Gemini S JC 1 4 JC2B1-AE Meerkamp Ouder fluit

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Oberon JC 11038382984531
2VIF JC 1933333866504
3V.V.Ouderkerk JC 19242412826637
4Voleem JC 19181818693789
5AMVJ-Martinus JC 19131323715790
6Almere Buiten JC 19111125632782
7Gemini S JC 185527525770
8Lovoc JC 192234456894

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-01-202212:30 uurAMVJ-Martinus JC 1-VCO JC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
05-02-202215:00 uurGemini-Kangeroes JC 1-AMVJ-Martinus JC 1 De Vliethorst Voorschoten
12-02-202212:30 uurAMVJ-Martinus JC 1-Waterlanders JC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
18-02-202219:15 uurVCO JC 1-AMVJ-Martinus JC 1 De Cuyl Oegstgeest
12-03-202212:30 uurAMVJ-Martinus JC 1-VCS JC 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
19-03-202215:00 uurVCH JC 2-AMVJ-Martinus JC 1 FBK-hal Hoofddorp
26-03-202212:30 uurAMVJ-Martinus JC 1-Gemini-Kangeroes JC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
01-04-202219:00 uurWaterlanders JC 1-AMVJ-Martinus JC 1 De Steupel Nieuwkoop
09-04-202212:30 uurAMVJ-Martinus JC 1-VCH JC 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
21-04-202219:15 uurVCS JC 2-AMVJ-Martinus JC 1 Wasbeek Sassenheim

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer