Image

Informatie MA1 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Maandag - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal
Woensdag - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
Eerste helft: 1e Klasse C

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Marc van Esch

Coach:
Marc van Esch

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Naomi de C.    
  Bo van E. (A)    
  Emma H.    
  Antonia I.    
  Tisa K.    
  Daniela L.    
  Zara P.    
  Alara R.    
  Tay S.    
  Nathalia S.    
  Rebecca V.    
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Albatros MA 1941324886614
2AMVJ-Martinus MA 18242114770706
3Zaanstad MA 38171521681814
4Compaen MA 19171624811877
5Spaarnestad MA 38141222667755
6K.V.A. MA 18121223719768

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
10-12-202218:00 uurCompaen MA 1-AMVJ-Martinus MA 1 Oostzaan Oostzaan
17-12-202216:00 uurAMVJ-Martinus MA 1-K.V.A. MA 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer