Image

Informatie MB2

Trainingstijden:
Do - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
1e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Michael Holts

Coach:

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Sarina Rhmaty    
  Bo van Esch     
  Daniela Ledezma    
  Dominika Wezyk    
  Victoria Christensen    
  Eva Touze    
  Yuri Tagawa    
  Ines Bredel    
  Mira Popova    
  Eline Sund    
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VHZ MB 1312120300184
2VV Amsterdam MB 1411115383296
3NOVO MB 13884279234
4AMVJ-Martinus MB 24779341380
5VCH MB 12662187157
6Albatros MB 242214278383
7V.V.Ouderkerk MB 142214261395

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus MB 2-VV Amsterdam MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendAMVJ-Martinus MB 2-NOVO MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendNOVO MB 1-AMVJ-Martinus MB 2 Sportpark Duinwetering Noordwijk ZH
31-10-202016:00 uurAMVJ-Martinus MB 2-VV Amsterdam MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
05-11-202019:00 uurAMVJ-Martinus MB 2-NOVO MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
14-11-202013:00 uurVCH MB 1-AMVJ-Martinus MB 2 FBK-hal Hoofddorp
21-11-202016:00 uurAMVJ-Martinus MB 2-VCH MB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-12-202019:15 uurVHZ MB 1-AMVJ-Martinus MB 2 Estafette Nieuw-Vennep

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer