Image

Informatie HS4 (seizoen 2023/2024)

Trainingstijden:

Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal
Woensdag - 20:15 - 22:00, Nieuwe Bankrashal (facultatief, Rob)

Competitie:
2e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Hans Vinken

Coach:


Aanspreekpunt TC:

Teamindeling

Rug- Nummer   Naam                                 Positie                          
  Ahmet  
  Algan  
  Berk  
  Berk  
  Caner  
  Fatih  
  Safa  
  Sevket  
  Yasin  

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Atalante HS 21669541115871170
2vc De Where HS 31663521615891279
3vc De Where HS 21655462315381331
4Croonenburg HS 31544342613091319
5VHZ HS 21542363014521414
6The Setfighters HS 21641353314571455
7Zaanstad HS 61639353414941461
8Spaarnestad HS 111639353615231503
9Atalante HS 31632283914271511
10Clam Dycke HS 21617155112521562
11AMVJ-Martinus HS 41717215214031708
12AMVJ-Martinus HS 31717155513561674

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
02-3-202420:00 uurClam Dycke HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 Sportzaal Trias Krommenie
07-3-202419:15 uurAMVJ-Martinus HS 3-Zaanstad HS 6 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
15-3-202421:00 uurVHZ HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 Estafette Nieuw-Vennep
05-4-202419:30 uurAtalante HS 2-AMVJ-Martinus HS 3 De Boei Vinkeveen
08-4-202421:00 uurAMVJ-Martinus HS 3-Atalante HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen