Image

Informatie JB1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Woensdag - 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2de klasse B

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:

Michael Holts

Coach:
Xander Bolderheij

Teamindeling

Rug- Nummer Naam Positie  
  Batu Devlet    
   Alec Winteraeken    
  Kyo Tops    
  Franco Galindo    
  Max Bolderheij    
  Siem Terleth    
  Bahar Mousavi    
  Benjamin Jacobs    
  Savik Reinten    
  Tibor Jaspers    
       

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
18-09-2021 14:15 JC 1 V.V.Ouderkerk JC 1 3 JC2B1-AB NBH Fluiten

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1V.V.Ouderkerk JB 1144010044
2VC Allvo JB 213319778
3Lovoc JB 112228688
3VC Allvo JB 112228886
5The Smashers JB 111137897
6AMVJ-Martinus JB 1100444100

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
24-09-202119:00 uurV.V.Ouderkerk JB 1-AMVJ-Martinus JB 1 Bindelwijk Ouderkerk aan de Amstel
09-10-202112:30 uurAMVJ-Martinus JB 1-VC Allvo JB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
16-10-202109:00 uurThe Smashers JB 1-AMVJ-Martinus JB 1 Klaas Bouthal Laren NH
30-10-202112:30 uurAMVJ-Martinus JB 1-Lovoc JB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
06-11-202112:30 uurVC Allvo JB 1-AMVJ-Martinus JB 1 Waterwijk Almere
13-11-202115:00 uurAMVJ-Martinus JB 1-VC Allvo JB 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
19-11-202119:00 uurLovoc JB 1-AMVJ-Martinus JB 1 Spz Eikenrode Loosdrecht
27-11-202114:15 uurAMVJ-Martinus JB 1-The Smashers JB 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
01-12-202119:00 uurAlvoco JC 1-AMVJ-Martinus JB 1 Sporthal Oosterhout Alkmaar
11-12-202114:15 uurVC Allvo JB 2-AMVJ-Martinus JB 1 Waterwijk Almere

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer