Image

Informatie HS1 (seizoen 2023/2024)

Trainingstijden:

Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal
Woensdag - 20:15 - 22:00, Nieuwe Bankrashal (facultatief)

Competitie:
1e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Rob

Coach:


Aanspreekpunt TC:

Teamindeling

Rugnr. Naam Positie  
  Ammar    
11 Boris Bouwense Diagonaal  
11 Chris Keijzer Diagonaal  
11 Daniele (meetrainen woe)  
41 David Keijzer Midden  
98 Dmitrii Burlutckii Midden  
12 Jerry van Duivenbooden (A) Passer-Loper  
42 Marc van Esch Passer-Loper  
41 Nikita (meetrainen woe)  
51 Paul Weijer    
17 Robert de Jong Spelverdeler  
99 Robin de Jong    
55 Stijn    

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smashing '72 HS 1167359716091227
2K.V.A. HS 11563501114631140
3Osiris US HS 61555451814761287
4Netzo HS 11649402614841401
5UvO HS 1123832181149992
6Armixtos HS 11638313414191430
7Zaanstad HS 41635303814481439
8Spaarnestad HS 81631274114031499
9AMVJ-Martinus HS 11430283513501355
10Oberon HS 11525224112561440
11Spaarnestad HS 91719165413421673
12VV Amsterdam HS 416446110951611

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-2-202421:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-K.V.A. HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
05-3-202421:00 uurNetzo HS 1-AMVJ-Martinus HS 1 Zeeburghal Amsterdam
15-3-202421:00 uurSpaarnestad HS 9-AMVJ-Martinus HS 1 Yvonne van Gennip Sporthal Haarlem
22-3-202419:15 uurSpaarnestad HS 8-AMVJ-Martinus HS 1 Yvonne van Gennip Sporthal Haarlem
28-3-202421:00 uurUvO HS 1-AMVJ-Martinus HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
28-3-202421:15 uurAMVJ-Martinus HS 1-UvO HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
05-4-202421:15 uurZaanstad HS 4-AMVJ-Martinus HS 1 Topsportcentrum De Koog Koog aan de Zaan
11-4-202421:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Armixtos HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen