Image

Informatie

Trainingstijden:
Wo - 20:15 - 22:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Trainer:
Albert Willems

Coach:

Aanspreekpunt TC:
Rein Zondergeld

Teamindeling

Rugnr. Naam Positie  
11 Boris Bouwense Diagonaal  
17 Robert de Jong Spelverdeler  
  Robin de Jong    
31 Jerry van Duivenbooden (A) Passer-Loper  
40 Sander Helfensteijn Midden  
42 Marc van Esch Passer-Loper  
83 Jan-Jaap Mooij Midden  
  David Keijzer Midden  
       

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VC Houten HS 11671578
2Cito HS 217695514
3AMVJ-Martinus HS 116594718
4AVV Keistad HS 516554422
5Limes HS 215493922
6Lovoc HS 215363032
7Voleem HS 315342733
8Prima Donna Kaas Huizen HS 616342937
9AMVJ-Martinus HS 216221948
10Forza Hoogland HS 316212047
11Atalante HS 216211948
12Atalante HS 3164461

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitSporthal
donderdag 27 februari 202021:00AMVJ-Martinus HS 1AMVJ-Martinus HS 2Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
maandag 2 maart 202021:00AMVJ-Martinus HS 1Limes HS 2Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
vrijdag 13 maart 202019:30Atalante HS 2AMVJ-Martinus HS 1De Boei, VINKEVEEN
maandag 16 maart 202021:00AMVJ-Martinus HS 1Atalante HS 3Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
vrijdag 27 maart 202019:30VC Houten HS 1AMVJ-Martinus HS 1De Molenwiek, HOUTEN
zaterdag 18 april 202014:00Cito HS 2AMVJ-Martinus HS 1De Koppeling, ZEIST

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer