Image

Informatie HS1 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule C

Thuiswedstrijden:
Donderdag 20:00 uur

Trainer:
Nog niet bekend

Coach:


Aanspreekpunt TC:

Teamindeling

Rugnr. Naam Positie  
11 Boris Bouwense Diagonaal  
98 Dmitrii Burlutckii Midden  
12 Jerry van Duivenbooden (A) Passer-Loper  
42 Marc van Esch Passer-Loper  
17 Robert de Jong Spelverdeler  
99 Robin de Jong    
41 David Keijzer Midden  
55 Pedro Sovegni    
51 Paul Weijer    

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1AMVJ-Martinus HS 1938316902623
2Sporting/OSS HS 19352910871780
3Voluit HS 110342815985885
4VHZ HS 18292510798653
5Spaarnestad HS 129272216820806
6The Setfighters HS 29221919810787
7AMVJ-Martinus HS 39191722786834
8Croonenburg HS 210181527842942
9Spaarnestad HS 109151425769873
10Atalante HS 310151431884986
11vv Jonas HS 4710920531648
12VCC'92 HS 398729695876

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
15-12-202220:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-VCC'92 HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
19-12-202221:00 uurSpaarnestad HS 10-AMVJ-Martinus HS 1 Yvonne van Gennip Sporthal Haarlem
12-01-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-AMVJ-Martinus HS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
20-01-202321:15 uurThe Setfighters HS 2-AMVJ-Martinus HS 1 Zaanlands West Zaandam
26-01-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Sporting/OSS HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
03-02-202321:15 uurAtalante HS 3-AMVJ-Martinus HS 1 De Boei Vinkeveen
09-02-202321:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Voluit HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
17-02-202321:00 uurSpaarnestad HS 12-AMVJ-Martinus HS 1 Yvonne van Gennip Sporthal Haarlem
09-03-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-VHZ HS 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
17-03-202319:30 uurvv Jonas HS 4-AMVJ-Martinus HS 1 De Walvis Beverwijk
23-03-202320:00 uurAMVJ-Martinus HS 1-Spaarnestad HS 10 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
29-03-202320:00 uurVCC'92 HS 3-AMVJ-Martinus HS 1 Wormer Sporthal Wormer

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer