Image

Informatie MC1 (seizoen 2021/2022)

Trainingstijden:
Woensdag 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule B

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainers:
Roosmarijn Dönszelmann
Anno van Vugt

Coach:
Ingrid Blom

Teamindeling

Rug- nummer Naam    
  Alessia Meijer    
  Duaa Malik    
  Elena Tse    
  Femke Bouman    
  Hadissa Taheri    
  Imke Duijsens (A)    
  Isa Olie    
  Mathilde Seva    
  Mila Arandelovic    
  Nicole van Vugt    
  Noëlla Schmidt    
  Sara Slavujevic    
  Sara Kabai    
  Sara Slavujevic    
  Sarah Amiry    
  Snigdhapriya R. Leladhar    
  Yvette Renier    

Zaal- Fluit- en Bardiensten

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Code Zaal Actie
09-10-2021 15:59 MC 1 Spaarnestad MC 3 3 MC2B1-FB NBH Ouder fluit
27-11-2021 15:59 MC 1 Spaarnestad MC 5 2 MC2B1-FC NBH Ouder fluit

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Abcoude MC 1932324896500
2Spaarnestad MC 3828284775502
3Zaanstad MC 2825257755598
4VV Amsterdam MC 19222214813713
5Atalante MC 19141422720776
6AMVJ-Martinus MC 199927595841
7Smashing '72 MC 297729589867
8Spaarnestad MC 593333536882

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus MC 2-AMVJ-Martinus MC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendSpaarnestad MC 5-AMVJ-Martinus MC 1 Yvonne van Gennip Sporthal Haarlem
29-01-202216:00 uurAMVJ-Martinus MC 1-Atalante MC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
12-02-202216:00 uurAMVJ-Martinus MC 1-VCH MC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
25-02-202219:30 uurAtalante MC 1-AMVJ-Martinus MC 1 De Boei Vinkeveen
12-03-202216:00 uurAMVJ-Martinus MC 1-Spaarnestad MC 5 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
26-03-202216:00 uurAMVJ-Martinus MC 1-VHZ MC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
01-04-202219:15 uurVHZ MC 1-AMVJ-Martinus MC 1 Estafette Nieuw-Vennep
09-04-202216:00 uurAMVJ-Martinus MC 1-AMVJ-Martinus MC 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
16-04-202213:00 uurVCH MC 1-AMVJ-Martinus MC 1 FBK-hal Hoofddorp

Copyright © 2021 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer