Image

Informatie MC1 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Woensdag 18:30 - 20:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
1e Klasse B

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainers:
Lissa, Naomi, Renate

Coach:

Teamindeling

Rug- nummer Naam    
  Selin Aksoy    
  Mila Arandelovic    
  Jael Bartling    
  Femke Bouman    
  Nayara Djemani    
  Ella Gray    
  Olivia Mcadoo    
  Alessia Meijer    
  Ailis Murray    
  Fiona Murray    
  Isa Olie    
  Noëlla Schmidt    
  Hadissa Taheri    
  Nicole van Vugt    

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Zaanstad MC 1839311798484
2Albatros MC 19322611832641
3AMVJ-Martinus MC 1831258765552
4Spaarnestad MC 27151418620674
5Clam Dycke MC 18151321674716
6MOVE MC 110111031639974
7Compaen MC 182231526813

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAMVJ-Martinus MC 1-Spaarnestad MC 2 Vervallen wedstrijd: 3000MC1B1 BF, Datum: , Speellocatie: De Meerkamp Amstelveen
17-12-202216:00 uurAMVJ-Martinus MC 1-Zaanstad MC 1 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer