Image

Informatie DS3

Trainingstijden:
Maandag - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag

Trainer:
Robert de Jong

Coach:
Raúl Ho Len Fat

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
17 Theresia de Jong    
43 Marije Faber    
  Anika Veenstra    
58 Marieke de Gijsel (A)    
  Ada Ozen    
  Melissa Wijchers    
  Laura v d Boer    
  Anisha Kanhai    

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Atalante DS 3419151398275
2VHZ DS 1313112305215
3Spaarnestad DS 6313102296192
4Atalante DS 23985295269
5Oradi/Omnia DS 12763196174
6Spaarnestad DS 103767272276
7AMVJ-Martinus DS 33668252300
8VCH DS 43657230285
9VHZ DS 22544155159
10VIP DS 444414319410
11Smashing Velsen '96 DS 331111231295
12Smashing Velsen '96 DS 230012201300

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAtalante DS 2-AMVJ-Martinus DS 3 De Boei Vinkeveen
OnbekendSpaarnestad DS 10-AMVJ-Martinus DS 3 Beyneshal Haarlem
OnbekendAMVJ-Martinus DS 3-Atalante DS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
29-10-202019:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Atalante DS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
06-11-202021:15 uurAtalante DS 2-AMVJ-Martinus DS 3 De Boei Vinkeveen
12-11-202019:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-VCH DS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
20-11-202020:45 uurSmashing Velsen '96 DS 3-AMVJ-Martinus DS 3 Zeewijk IJmuiden
26-11-202019:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-VIP DS 4 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-12-202020:45 uurSmashing Velsen '96 DS 2-AMVJ-Martinus DS 3 Zeewijk IJmuiden
11-01-202121:00 uurSpaarnestad DS 6-AMVJ-Martinus DS 3 Beyneshal Haarlem
21-01-202119:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-VHZ DS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
29-01-202119:15 uurVHZ DS 1-AMVJ-Martinus DS 3 Estafette Nieuw-Vennep

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer