Image

Informatie

Trainingstijden:
Do - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule F

Trainer:
Robert de Jong

Coach:
Enid van Ommeren

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
17 Theresia de Jong    
43 Marije Faber    
  Inge Tanja    
58 Marieke de Gijsel (A)    
  Gabriela Silva    
  Enid van Ommeren    
  Bodwine van Sluis    
       

Stand

Nr.TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegen
1VV Amsterdam DS 61571574
2VC Allvo DS 215604814
3Spaarnestad DS 816544522
4VCH DS 314423425
5AMVJ-Martinus DS 315403330
6VCH DS 415353034
7VHZ DS 114292533
8Smashing Velsen '96 DS 115272439
9AMVJ-Martinus DS 214191742
10SAS'70 DS 214141346
11Spaarnestad DS 1015141350

Wedstrijden

DatumTijdThuisUitSporthal
donderdag 27 februari 202021:00AMVJ-Martinus DS 3AMVJ-Martinus DS 2Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
vrijdag 13 maart 202021:15VC Allvo DS 2AMVJ-Martinus DS 3Topsportcentrum Almere, ALMERE
maandag 16 maart 202021:00AMVJ-Martinus DS 3VV Amsterdam DS 6Nieuwe Bankrashal, AMSTELVEEN
donderdag 26 maart 202019:15SAS'70 DS 2AMVJ-Martinus DS 3de Scheg, UITHOORN
maandag 6 april 202019:15Spaarnestad DS 10AMVJ-Martinus DS 3Beyneshal, HAARLEM

Copyright © 2019 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer