Image

Informatie DS3

Trainingstijden:
Maandag - 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
2e klasse, poule D

Thuiswedstrijden:
Donderdag

Trainer:
Robert de Jong

Coach:
Raúl Ho Len Fat

 

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
17 Theresia de Jong    
43 Marije Faber    
  Anika Veenstra    
58 Marieke de Gijsel (A)    
  Ada Ozen    
  Melissa Wijchers    
  Laura v d Boer    
  Anisha Kanhai    

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Atalante DS 3419151398275
2VHZ DS 1313112305215
3Spaarnestad DS 6313102296192
4Atalante DS 23985295269
5Oradi/Omnia DS 12763196174
6Spaarnestad DS 103767272276
7AMVJ-Martinus DS 33668252300
8VCH DS 43657230285
9VHZ DS 22544155159
10VIP DS 444414319410
11Smashing Velsen '96 DS 331111231295
12Smashing Velsen '96 DS 230012201300

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAtalante DS 3-AMVJ-Martinus DS 3 De Boei Vinkeveen
OnbekendVHZ DS 1-AMVJ-Martinus DS 3 Vervallen wedstrijd: 3000D2D DF, Datum: , Speellocatie: Estafette Nieuw-Vennep
OnbekendVHZ DS 2-AMVJ-Martinus DS 3 Estafette Nieuw-Vennep
OnbekendAMVJ-Martinus DS 3-VHZ DS 2 Vervallen wedstrijd: 3000D2D FE, Datum: , Speellocatie: Nieuwe Bankrashal Amstelveen
OnbekendOradi/Omnia DS 1-AMVJ-Martinus DS 3 Vervallen wedstrijd: 3000D2D GF, Datum: , Speellocatie: Sportcentrum De Waterlelie Aalsmeer
OnbekendSpaarnestad DS 6-AMVJ-Martinus DS 3 Vervallen wedstrijd: 3000D2D LF, Datum: , Speellocatie: Beyneshal Haarlem
04-03-202119:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Atalante DS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
10-03-202119:15 uurVCH DS 4-AMVJ-Martinus DS 3 FBK-hal Hoofddorp
18-03-202119:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Smashing Velsen '96 DS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
26-03-202120:00 uurVIP DS 4-AMVJ-Martinus DS 3 De Karekiet Purmerend
08-04-202119:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Smashing Velsen '96 DS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
15-04-202119:30 uurAMVJ-Martinus DS 3-Spaarnestad DS 10 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2020 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer