Image

Informatie MA3 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Donderdag 19:15 - 21:00, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
3e Klasse A

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Eric Booltink

Coach:

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Giovana Amin    
  Suzanne van den Berg    
  Zainab El Aiassa    
  Carlotta Erasmus    
  Silke Jantz    
  Bahar Mousavi    
  Wildrose Muggleton    
  Lise Tiddens    
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1ODIS MA 19342811898749
2AMVJ-Martinus MA 39312714892781
3Almere Buiten MA 29262216822764
4Prima Donna Kaas Huizen MA 28211816719709
5Keizer Otto-Trivolley MA 28171418723742
6VC Allvo MA 291135590899

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
17-12-202216:00 uurAMVJ-Martinus MA 3-Keizer Otto-Trivolley MA 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer