Image

Informatie MA2 (seizoen 2022/2023)

Trainingstijden:
Donderdag - 17:30 - 19:15, Nieuwe Bankrashal

Competitie:
1e helft: 1e Klasse D
2e helft: 1e Klasse C

Thuiswedstrijden:
Zaterdag

Trainer:
Michael Holts

Coach:

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Claudia C.    
  Rosie C.    
  Idil K.    
174 Dana K.    
  Muriel K.    
86 Juna van der M.    
  Mare M.    
       
       
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Smashing '72 MA 11041338978615
2Spaarnestad MA 21040329966681
3VHZ MA 11039319896673
4VV Amsterdam MA 110282317886801
5Albatros MA 210151328721928
6Albatros MA 3107635634980
7AMVJ-Martinus MA 2105436580983

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
11-02-202314:15 uurAMVJ-Martinus MA 2-VV Amsterdam MA 1 De Meerkamp Amstelveen
16-02-202317:45 uurAMVJ-Martinus MA 1-AMVJ-Martinus MA 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
11-03-202312:15 uurUS MA 1-AMVJ-Martinus MA 2 Amstelcampus Amsterdam
18-03-202314:15 uurAMVJ-Martinus MA 2-Spaarnestad MA 3 De Meerkamp Amstelveen
25-03-202313:00 uurAlbatros MA 3-AMVJ-Martinus MA 2 Wethouder Verheijhal Amsterdam
01-04-202314:15 uurAMVJ-Martinus MA 2-US MA 1 De Meerkamp Amstelveen
08-04-202312:00 uurVV Amsterdam MA 1-AMVJ-Martinus MA 2 Blauwwit Amsterdam
15-04-202314:15 uurAMVJ-Martinus MA 2-Albatros MA 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen

Copyright © 2022 | AMVJ-MARTINUS. All Rights Reserved.

Disclaimer