Image

Informatie DS5 2023/2024

Trainingstijden:
Maandag - 21:00 - 22:45, Nieuwe Bankrashal

Per 13 november 2023:
Maandag - 20:00 - 22:00 (wordt misschien nog vervroegd), Herman Wesslink College (HWC)

Competitie:
3e klasse, poule P

Thuiswedstrijden:
Nieuwe Bankrashal

Trainer:
Eric Booltink

Coach:

Teamindeling

Rug- nummer Naam Positie  
  Claudia    
  Fereshteh    
  Hulya    
  Jacqueline    
  Rachel    
  Zainab    
       
       
       

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1VCO DS 31873601617531362
2SKC DS 915665281472996
3Oradi/Omnia DS 31758502516541386
4Setumup DS 21555451814451132
5GGV DS 51855463016601462
6V.V.Ouderkerk DS 21645383114831368
7VHZ DS 51741353814931516
8Liusna DS 21533283412731370
9Spaarnestad DS 151619175012271545
10AMVJ-Martinus DS 5131816389941211
11VHZ DS 41615135211311559
12GSV Heemstede DS 11622629191597

Wedstrijden

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
29-2-202421:00 uurAMVJ-Martinus DS 5-SKC DS 9 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
08-3-202419:15 uurSpaarnestad DS 15-AMVJ-Martinus DS 5 Yvonne van Gennip Sporthal Haarlem
14-3-202421:00 uurAMVJ-Martinus DS 5-GGV DS 5 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
18-3-202420:00 uurGSV Heemstede DS 1-AMVJ-Martinus DS 5 Sporthal Groenendaal Heemstede
23-3-202416:00 uurAMVJ-Martinus DS 5-Setumup DS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
28-3-202421:00 uurAMVJ-Martinus DS 5-V.V.Ouderkerk DS 2 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
04-4-202421:00 uurAMVJ-Martinus DS 5-Oradi/Omnia DS 3 Nieuwe Bankrashal Amstelveen
06-4-202412:00 uurVHZ DS 4-AMVJ-Martinus DS 5 Estafette Nieuw-Vennep
12-4-202419:15 uurSetumup DS 2-AMVJ-Martinus DS 5 Het Spant Leimuiden